Institute of Management and Psychology

Psichologinis konsultavimas

Psichologinis konsultavimas

 

medit_-_Copy.jpg Kai skauda dantį ar galvą, paprastai ką nors darome: geriame vaistus arba kreipiamės į gydytoją. Bet jei jaučiamės nepakankamai laimingi, pervargę, "perdegę" nuo darbų ar santykių, pagalvojame: "būna ir blogiau", "nieko tokio, praeis".

Ar galite įsivaizduoti save mąstantį taip: "nieko tokio, kad siaubingai gelia dantį ar galvą - žmonės gyvena ir be kojų, nereikia man tų vaistų"? Kai mums fiziškai skauda, mes tiesiog imame veikti. O psichologinis skausmas daro gyvenimui ne mažesnę žalą nei fizinis, - abu jie vagia laiką ir energiją, kurią galėtume skirti konstruktyviems ar džiaugsmingiems dalykams.

Psichologinės konsultacijos skirtos tiems, kurie nori pagerinti emocinio gyvenimo kokybę. Sutikite, kai esame geros nuotaikos, pailsėję, viduje džiaugsmingi ir harmoningai ramūs, gyvenimo iššūkius įveikiame žymiai lengviau ir paprasčiau.

Institutas teikia individualias ir grupines psichologines konsultacijas, taip pat konsultacijas organizacijos valdymo, darbuotojų motyvavimo, įvaizdžio formavimo, lojalumo ugdymo, verslumo motyvacijos, kitais specifiniais psichologijos klausimais.

Institute remiamasi Dr. Kazuo Inamori, Kyocera įkūrėjo ir multimilijardierius, kurio komanija sukūrė detales puikiai žinomai kompiuterinių technologijų įmonei IBM, gyvenimo filosofija. Kartu Dr. K. Inamori yra neturto įžadus davęs vienuolis, kuris pagal regulą negali naudotis savo kompanijų pelnu, ir po darbų versle atsidavęs dirba vienuolijoje.

Dr. K. Inamori teigimu, žemės šiaurinėse srityse yra vietovių, kuriose vasara trunka vos porą savaičių. Per tą laiką augmenija sugeba sužydėti, užmegzti vaisius ir perduoti gyvybę ateičiai. Lygiai taip pietuose yra vietovių, kuriose vyrauja sausra, ir per metus lyja tik keletą savaičių. Augmenija ir čia sugeba maksimaliai paimti iš gamtos gyvybinę energiją ir maksimaliai atiduoti. 

Dr. K. Inamori teigia, kad jeigu net augmenijoje yra užprogramuotas maksimalus paėmimas iš aplinkos visko, kas geriausia, ir maksimalus atidavimas visko, kas pačiame yra geriausia, juo labiau tai yra žmoguje.

Pasak Dr. K. Inamori, reikia nuolat savęs klausti: Ar gyvenu, atiduodamas gyvenimui tai, kas manyje yra geriausio, gražiausio, stipriausio? Ar sugebu pamatyti, priimti, suvokti, patirti tai, ką gyvenimas man gali pasiūlyti geriausio - žmones, gamtą, ypatingus vidinius išgyvenimus? Ar šiandien, šią akimirką, šią valandą tarp manęs ir visatos vyksta maksimalūs mainai? Ar maksimaliai priimu, ką galiu priimti geriausio, ir maksimaliai atiduodu? Ar nešvaistau laiko ne pagal savo prigimtį?

Iš Institute besilankiusiųjų sėkmės istorijų žinome, kad galima išmokti maksimaliai pasinaudoti kiekvienos dienos, net valandos galimybėmis ir atiduoti gyvenimui tai, kas žmoguje yra ypatingiausio.