Institute of Management and Psychology

Skelbimai

Renginiai / mokymo kursai / seminarai / stovyklos (suaugusiems). Dėl datos suderinimo maloniai prašome kreiptis el. adresu: mokymai@vipinstitutas.lt

Seminaras "Krizių psichologija" (6 ak. val.):

Temos: 1. Kaip atpažinti, kad asmuo išgyvena krizę? Krizės požymiai. 2. Koks krizės poveikis asmens mąstymui, emocijoms / jausmams, elgesiui, sveikatai? Krizės patyrimo kognityvinės, emocinės, elgesio ir psichopatologinės pasekmės. 3. Kaip padėti asmeniui, išgyvenančiam krizę? Pagalbos suteikimo pratybos. 4. Savi- pagalbos krizėje principai ir taisyklės. Pratybos. Suteikiamas sertifikatas lietuvių ir anglų k.

Seminaras "Kaip pakeisti vaiko elgesį?" (6 ak. val.)

Temos: 1. Kas lemia netinkamą vaiko elgesį? "Princo/ princesės" sindromas, "Aktoriaus" sindromas, "Tinginio" sindromas, "Verkšlentojo" sindromas, "Melagio" sindromas, "Terminatoriaus" sindromas, "Imperatoriaus" sindromas. 2. Kaip tinkamai bendrauti su vaiku, norint pakeisti jo elgesį? Pratybos. Suteikiamas sertifikatas lietuvių ir anglų k.

Savęs pažinimo studija (4 dienas po 2 val.)

Temos: 1. Mano gyvenimo linija. Ką ji reiškia? 2. Mano mąstymo schemos. Kaip jos susiformavo? 3. Mano asmenybės savybės. Kokios jos yra? 4. Mano bendravimas su kitais. Kaip mane suvokia kiti?

Stovykla "Laisvė nuo praeities" (2 dienos, su nakvyne)

Temos: 1 diena. Kas man trukdo džiaugsmingai gyventi "čia ir dabar"? Išsilaisvinimo nuo praeities pratybos. 2 diena. Koks yra manasis "čia ir dabar"? Kas suteikia mano gyvenimui prasmę? Stovykla vyksta Melkio kaime, Zinos Gineitienės ekologinėje sodyboje.

Registracija į artimiausias programas - pradiniame svetainės puslapyje www.vipinstitutas.lt
Red_Apple.jpg